Transport

Usługi transportowe

Transport

Potrzebujesz profesjonalnych usług przewozu ładunków na trasach krajowych lub międzynarodowych? Skorzystaj z naszej floty oraz wieloletniego doświadczenia w roli firmy spedycyjnej.  Specjalizujemy się w transporcie drogowym na terenie Polski oraz poza jej granicami. Gwarantujemy pomoc w załatwianiu formalności niezbędnych do przewozu towarów dowolnego typu. Realizujemy także transport kontenerów morskich, a także niestandardowe zlecenia i przewóz przesyłek ponadgabarytowych. Jesteśmy profesjonalną firmą współpracującą z licznymi przewoźnikami; dzięki temu realizujemy wiele zleceń jednocześnie, zachowując najwyższy standard świadczonych usług. 

Transport towarów z nami to:

  • wzajemny szacunek i zaufanie,
  • terminowość i jakość
  • nowoczesna i niezawodna flota,
  • współpraca z zespołem posiadającym wieloletnie doświadczenie w różnych typach transportu,
  • nowoczesne systemy informatyczne ułatwiające nadzór nad przewożonym ładunkiem. 

My przewieziemy Twoje towary. Ty możesz zająć się tym, co najważniejsze dla Twojej firmy.

Blog Single

Transport kontenerów morskich

Zapewniamy profesjonalny transport kontenerów morskich z największych polskich i europejskich portów takich jak Gdynia, Gdańsk, Rotterdam czy Hamburg. Realizujemy również transporty z terminali śródlądowych rozmieszczonych na terenie Polski. Nasze usługi to: Stałe nadzorowanie transportu - nasi Klienci mają do dyspozycji narzędzia dające możliwość ciągłej kontroli stanu oraz położenia przewożonych ładunków. Kompleksowa organizacja transportu - dbamy o to, by efektywnie wykorzystywać środki, by zapewnić sprawny oraz ekonomiczny transport.

Bezpieczeństwo - zapewniamy ubezpieczenie przewożonego ładunku. Z nami Twój towar jest zawsze bezpieczny. Transportujemy zarówno kontenery standardowe, jak i specjalistyczne w tym chłodnicze, zapewniając najwyższą jakość usług i szybkie dostarczenie ładunku do miejsca docelowego.

Blog Single

Transport międzynarodowy

Oferujemy również przewozy drogowe na trasach międzynarodowych. Realizujemy je z wykorzystaniem nowoczesnej floty, wśród której znajdują się pojazdy typu standard, mega oraz chłodnie. Dbamy o to, by nasze pojazdy były zawsze w doskonałym stanie technicznym, dzięki czemu transport odbywa się szybko, sprawnie i bezpiecznie. Decydując się na korzystanie z naszych usług, nasi partnerzy zyskują także możliwość odbioru oraz dostarczenia towarów nawet do kilku miejsc docelowych.

Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalizmowi naszych kierowców oraz możemy zagwarantować:

  • niezawodność,
  • szybką realizację zlecenia,
  • stuprocentową satysfakcję.
Szukasz profesjonalnej obsługi transportów?

Skontaktuj się z nami. Bezpiecznie przewieziemy Twój ładunek.

Transport