Agencja

Agencja pośrednictwa pracy

Agencja pracy

Specjalizujemy się zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym pośrednictwie pracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy oraz leasing pracowniczy. Organizujemy rekrutacje w Polsce i za granicą. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują pracowników tymczasowych, jak również firmy zainteresowane legalnym zatrudnieniem obcokrajowca z Ukrainy, Białorusi lub innych krajów.

Oferujemy legalne oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dbamy o to, by w naszej bazie pracowników znalazły się osoby chętne do pracy, posiadające odpowiednie kompetencje. Nasi partnerzy zawsze znajdują u nas pracowników, których szukają a osoby zainteresowane pracą mogą liczyć na doskonałe warunki oraz opiekę koordynatorów przez cały okres poszukiwania oraz posiadania zatrudnienia.

Weryfikujemy uprawnienia i umiejętności pracowników, dbając o posiadanie przez nich odpowiednich pozwoleń oraz organizując niezbędne szkolenia. Posiadamy własną sieć rekruterów na terenie Ukrainy i Białorusi, co pozwala nam szybko reazlizować zamówienia klientów. Nasz zapał, rzetelność i doświadczenie sprawiają, że spełniamy oczekiwania pracodawców oraz kandydatów na każdym etapie rekrutacji.

Blog Single

Leasing pracowników

Posiadamy bazę pracowników z różnych krajów. Niezależnie od stopnia znajomości języka polskiego wymaganego przez naszych klientów, zapewniamy kandydatów spełniających wszystkie wymagane kryteria. Ponadto zapewniamy wszystkie formalności związane z legalizacją pracy obcokrajowca w Polsce. Przejmujemy wszelkie obowiązki administracyjne i prawne związane z rekrutacją i zatrudnianiem pracowników, w tym takie kwestie jak ubezpieczenia zdrowotne czy społeczne, badania konieczne do podjęcia pracy czy realizacja wypłat wynagrodzenia. Dodatkowo sprawujemy nadzór nad pracownikiem, zapewniając zakwaterowanie oraz wyżywienie. W przypadku nagłej nieobecności pracownika jesteśmy w stanie szybko zapewnić zastępstwo. Nasi klienci nie muszą zajmować się czasochłonnymi formalnościami związanymi z zatrudnianiem pracowników - my zadbamy o wszystko.

Blog Single

Praca tymczasowa

W wielu branżach mają miejsce okresy zwiększonego zapotrzebowania na pracowników. Może być to związane z rotacją personelu lub nagłymi absencjami, ale również z okresem zwiększonej sprzedaży czy zmiennymi cyklami produkcyjnymi. W takiej sytuacji nasi Klienci mogą skorzystać z naszej bazy pracowników tymczasowych. Rekrutujemy pracowników zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy oraz wymogami danego stanowiska. Oferujemy także programy szkoleń oraz wdrożenia, dzięki którym pracownicy tymczasowi mogą szybko podjąć nowe obowiązki. Dzięki rozwiązaniu, jakim jest usługa pracy tymczasowej, nasi Klienci zyskują możliwość elastycznego podejścia do liczby zatrudnionych osób.

Outsourcing pracowniczy

Odpowiednio wykwalifikowany personel to podstawa stabilnie działającej firmy. Dynamiczne zmiany na polskim rynku pracy bardzo często utrudniają znalezienie wystarczającej liczby pracowników lub osób o odpowiednich kwalifikacjach. Procesy rekrutacyjne pochłaniają coraz więcej czasu i wiążą się z rosnącymi wydatkami. Pracodawcy coraz chętniej decydują się więc na outsourcing pracowniczy, który pozwala obniżyć koszty firmy i sprawniej nią zarządzać. Warto zauważyć, że wynajem pracowników to pakiet korzyści nie tylko dla pracodawców, ale również dla samych pracowników.

Szkolenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rekrutacji i opiece nad pracownikami wiemy, że zwiększanie zakresu wiedzy oraz umiejętności zatrudnianych osób to podstawa działania każdego biznesu. Z tego powodu dbamy o podnoszenie kwalifikacji pracowników, gwarantując skuteczność oraz jeszcze lepsze wyniki ich pracy. Prowadzimy szereg szkoleń opartych na wymianie poglądów i przekazywaniu rzetelnej wiedzy.

Oferujemy kursy pozwalające nabyć oraz rozwinąć umiejętności z zakresu:

  • BHP,
  • kursy zawodowe. 
Dzięki naszym szkoleniom zatrudniani z naszą pomocą pracownicy łatwiej wdrażają się na swoje stanowiska i mogą wykonywać pracę efektywniej. To gwarantuje z kolei zarówno satysfakcję pracodawcy, jak i samych zatrudnionych osób.

Legalizacja pobytu

Nasi Klienci nie muszą się martwić takimi kwestiami jak legalność zatrudnienia cudzoziemca. Dbamy o wszystkie kwestie związane z uzyskaniem tytułu pobytowego oraz legalnym podjęciem pracy przez obcokrajowca.

Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się:

  • rejestracja pobytu obywateli krajów należących do Unii Europejskiej,
  • zaproszenia,
  • zezwolenia na pobyt czasowy,
  • zezwolenia na pobyt czasowy i pracę,
  • zezwolenia na pracę (typ A, B, C, D oraz E),
  • zezwolenia na pobyt stały,
  • zezwolenia na łączenie rodzin,
  • zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego UE.

Dzięki nam nasi Klienci mają pewność, że zatrudniają osobę spoza Polski legalnie, a pracownicy - że dopełnione zostały wszelkie niezbędne formalności umożliwiające im bezpieczną i zgodną z prawem pracę w Polsce. Zabezpiecza to obie strony i ułatwia nawiązanie satysfakcjonującej współpracy.

Formularze kontaktowe

Preferowany rodzaj zatrudnienia

Klauzula RODO.

Preferowany rodzaj zatrudnienia

Klauzula RODO.
Szukasz pracowników?

Skontaktuj się z nami. Załatwimy wszystkie formalności.

Agencja pośrednictwa pracy