O nas

Jesteśmy ogólnopolskim przedsiębiorstwem łączącym w sobie agencję pracy tymczasowej z usługami transportowymi oraz remontowo-wykończeniowymi. Wywodzimy się z Tomaszowa Mazowieckiego. Jesteśmy firmą
o międzynarodowym zasięgu z całkowicie polskim kapitałem.

Główną i wiodącą branżą w której się specjalizujemy jest leasing pracowników w ramach agencji pracy tymczasowej. Nasz personel to grupa wykwalifikowanych pracowników z dziedziny HR - w tym zajmujących się od lat rekrutacją oraz obsługą kadr. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na terenie Polski oraz zagranicy. Jako agencja pracy pomagamy zarówno firmom, które chcą zlecić część obowiązków kadrowych firmie zewnętrznej, jak i kandydatom do pracy
w Polsce.

Usługi które świadczymy wyróżnia elastyczność, indywidualne podejście i atrakcyjne warunki. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, stwarzając możliwość realizacji niestandardowych i szczególnie wymagających zleceń.

Naszą ofertę transportu oraz remontów kierujemy zarówno do firm, jak i osób indywidualnych. Usługi transportowe oraz budowlane świadczymy kompleksowo ponieważ zależy nam na tym aby w jak największym stopniu odciążyć klienta zlecającego nam zadanie. Nasz zespół to fachowcy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie spedycji, remontów, prac budowlanych i instalacyjno-konserwacyjnych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Najważniejsze dla nas jest to, czego oczekują nasi klienci. Uważnie słuchamy i dostosowujemy naszą ofertę do Państwa oczekiwań
i potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak świadczyć usługi w bardzo wymagających branżach.
Dzięki temu:
- posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia,
- potrafimy wybrać najlepsze metody działania,
- powierzając nam realizację zleceń unika się popełniania podstawowych błędów wynikających z braku narzędzi lub doświadczenia.

Z kolei stali Klienci korzystający z naszych usług pośrednictwa pracy wielokrotnie przekonali się, że jesteśmy w stanie zawsze wypracować korzystne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Współpraca z nami praktycznie eliminuje konieczność posiadania działu HR. Dodatkowo posiadamy dużą bazę pracowników z różnych branż, których kwalifikacje zawsze są przez nas sprawdzone i potwierdzone. Dzięki temu nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze, mając pewność, że dzięki współpracy z nami zadania w ich firmach będą zawsze dobrze wykonywane.

Grid Image

Agencja pracy

Specjalizujemy się zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym pośrednictwie pracy.

Czytaj dalej

Wykończenia wnętrz

Naszą specjalizacją są prace remontowo-wykończeniowe, przeprowadzki oraz usługi sprzątania po remontach, wyburzeniach lub przeprowadzkach.

Czytaj dalej

Transport drogowy

Zapewniamy profesjonalny transport kontenerów morskich z największych polskich i europejskich portów.

Czytaj dalej
Grid Image

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm

najważniejszy dla nas jest Klient i jego zadowolenie. Dlatego ciągle się rozwijamy i doskonalimy nasze metody pracy, by poziom naszych usług każdego dnia był coraz wyższy. Nasza kadra codziennie zdobywa nowe, przydatne umiejętności oraz bezcenną wiedzę wykorzystywaną przy realizacji zleceń.

Doświadczenie

przez lata wykonywaliśmy prace, w których niezbędne było stosowanie szerokiego zakresu wiedzy i umiejętności. To pozwoliło nam nabyć bezcenne doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia, wymagające nieszablonowego myślenia oraz innowacyjnych metod.

Kadra

nasi pracownicy posiadają doświadczenie oraz kompetencje niezbędne do świadczenia najwyższej jakości usług. Przed przystąpieniem do realizacji każdego zlecenia personel zapoznaje się z czynnościami, jakie mają być wykonane oraz kolejnością prac i technologiami, które mają być w ich trakcie wykorzystywane.

Skontaktuj się z nami.

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Vilder Group